KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17388280
nr 1738 8280
Oidentifierad konstnär. Signerad, hus. Olja på pannå, 21x15 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 november 2025
kl 18:57:57
100 kr
150 kr
200 kr
500 kr
Lis Husberg (f. 1920)